8499,00 

Zestaw składający się z Płyty indukcyjnej do zabudowy zintegrowanej z okapem Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg) Czarne szkło oraz Zestawu do montażu do pracy jako pochłaniacz Elica NIKOLATESLA FIT, PRIME S wylot w cokole KIT0167757.

Dostępność: W magazynie (Dostępny) Wysyłka 1-2 dni Kod produktu: PRF0167054+KIT0167757 Kategoria: Tag: EAN: 8020283050556Stan produktu: Nowy Gwarancja: Producenta - 5 lat (po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta)
ZAPYTAJ O PRODUKT / NEGOCJUJ CENĘ

  Pytanie o produkt / Negocjuj cenę

  Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres e-mail.
  * - Pole wymagane
  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularzu kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądanie zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Twoje AGD sp. z o.o. ul. Szlachecka 26, 32-080 Brzezie.

  Przedłużona gwarancja EasyProtect®

  Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

  dowiedz się więcej

  Opis produktu

  Zestaw urządzeń AGD:

  1. Płyta indukcyjna do zabudowy zintegrowana z okapem Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg) Czarne szkło

  2. Zestaw do montażu jako pochłaniacz Elica NIKOLATESLA FIT, PRIME S wylot w cokole KIT0167757

  Zestaw Elica Płyta z okapem NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg) Czarne szkło + KIT0167757 - TwojeAGD.com 12
  Zestaw Elica Płyta z okapem NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg) Czarne szkło + KIT0167757 - TwojeAGD.com 13

  1. Płyta indukcyjna do zabudowy zintegrowana z okapem Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg) Czarne szkło

  Zestaw Elica Płyta z okapem NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg) Czarne szkło + KIT0167757 - TwojeAGD.com 14

  Charakterystyka techniczna

  Płyta indukcyjna z okapem NikolaTesla FIT to zachwycający model o eleganckim wyglądzie, który wprowadzi do Twojego domu świeże i zdrowe powietrze. Jest to płyta indukcyjna ze zintegrowanym wyciągiem, której wyjątkowość przejawia się w poszukiwaniu wyważonej estetyki i dbałości o detale funkcjonalne. Model pracuje w trybie wyciągu lub pochłaniacza, rozwiązując w ten sposób wszystkie problemy związane z instalacją i aranżacją przestrzeni w kuchni. Na środku szklanej płyty grzewczej, z czterema niezależnymi strefami indukcyjnymi znajduje się wydajny okap, który dzięki technologii Autocapture automatycznie reguluje tryb pochłaniania oparów i zapachów, zachowując idealną równowagę pomiędzy ciszą, mocą i efektywnością energetyczną. Z górnej części płyty można łatwo wyjąć filtry przeciwtłuszczowe i przeciwzapachowe, uzyskując dostęp do jej wnętrza. Istnieje specjalny zawór, który umożliwia odprowadzanie rozlanych cieczy, zapewniając maksymalną higienę w kuchni. Płyta indukcyjna wraz z okapem wykonana jest ze szkła w kolorze czarnym. Wyróżnia ją estetyczny wygląd oraz łatwość czyszczenia. Praktyczne funkcje modelu NikolaTesla FIT gwarantują wysoki komfort pracy i radość z gotowania.

  Charakterystyka urządzenia

  AUTOMATYCZNE WYŁĄCZANIE

  Inteligentna funkcja Timera pozwala zaprogramować urządzenie tak, by wyłączało się automatycznie po określonym czasie. Opóźnione wyłączenie okapu może być przydatne, jeśli chcemy, aby urządzenie pracowało po zakończeniu gotowania, np. w celu całkowitego usunięcia intensywnych zapachów i oparów kuchennych.

  WSKAŹNIK NASYCENIA

  Urządzenia wyposażone w tę funkcję posiadają wskaźnik świetlny, który ostrzega, kiedy filtry przeciwtłuszczowe i przeciwzapachowe uzyskują poziom maksymalnego nasycenia. Dzięki temu użytkownik wie, kiedy należy je umyć lub wymienić, aby urządzenie było zawsze czyste i funkcjonalne.

  TRYB NAGRZEWANIA

  Funkcja Warming Mode została zaprojektowana z myślą o potrawach wymagających długiego i wolnego gotowania. Idealnie nadaje się do podgrzewania płynnych potraw takich jak mleko, bulion, kremy czy sosy, bez obaw o ich przegrzanie. Ponadto tryb nagrzewania (Warming Mode) umożliwia utrzymywanie gotowych potraw w odpowiedniej temperaturze, podczas gdy inne dania nadal się gotują.

  TOTALNA INTEGRACJA

  Produkt został zaprojektowany tak, aby idealnie integrował się z lokalizacją gospodarza, zapewniając w ten sposób ciągłość, liniowość i harmonię z całym stylem kuchni.

  CICHA PRACA

  Trend projektowania kuchni otwartej na salon spowodował, że cenimy okapy w pełni zintegrowane z aranżacją wnętrza, które charakteryzują się dużą wydajnością pochłaniania oparów, a także dyskretną pracą silnika. Dlatego okapy Elica wyposażone są w technologię Comfort Silence, która gwarantuje cichą pracę urządzenia nawet przy maksymalnej prędkości działania.

  BARDZO ŁATWA INSTALACJA

  Innowacyjny system montażowy — Super Easy Installation sprawia, że montaż okapu jest szybki, łatwy i bezpieczny. Po zainstalowaniu urządzenia można wyregulować punkty mocowania co do milimetra, by zachować idealną integrację okapu z zabudową kuchenną.

  FILTR O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI ++

  Opracowany przez Elica filtr węglowy Long Life ++ to innowacyjny filtr zapewniający maksymalną wydajność i gwarantujący skuteczność filtrowania na poziomie ponad 80% w porównaniu do średniej rynkowej wynoszącej 60%. Filtr ten można regenerować, co zapewnia mu trwałość do 5 lat.

  ŁATWA KONSERWACJA

  Utrzymanie okapu w czystości nie tylko gwarantuje maksymalną higienę w kuchni, ale także zapewnia dłuższą żywotność produktu. Modele Elica zostały wykonane z materiałów i wykończeń, które sprawiają, że czynności konserwacyjne przebiegają sprawnie. Wszystkie elementy, takie jak filtry przeciwtłuszczowe i zapachowe, są łatwo dostępne i można je szybko wyjąć w celu umycia lub wymiany.

  AUTOCAPTURE

  Funkcja Autocapture automatycznie reguluje tryb pochłaniania oparów i zapachów, zachowując idealną równowagę pomiędzy ciszą, mocą i efektywnością energetyczną. System powoduje, że okap samodzielnie identyfikuje włączone strefy gotowania i odpowiednio ustawia ich optymalną moc, a po zakończeniu gotowania stopniowo redukuje prędkość w celu wyeliminowania pozostałych zanieczyszczeń.

  STREFY BRIDGE

  Funkcja Bridge Zone pozwala na łączenie dwóch pól grzewczych w jedno, umożliwiając gotowanie w dużych naczyniach o niestandardowych rozmiarach.

  ZABEZPIECZENIE PRZED DZIEĆMI

  Dla osób z dziećmi funkcja Child Lock jest nieoceniona w zapobieganiu przypadkowego włączania obszarów gotowania lub ssania. Funkcję tę można aktywować, gdy produkt jest włączony, ale obszary gotowania i ssanie są wyłączone.

  REGULATOR CZASOWY

  Aktywując funkcję Timer, można zapomnieć o kontrolowaniu czasu gotowania potraw. Wystarczy ustawić żądany czas i uruchomić licznik, który automatycznie wyłączy pole grzewcze i aktywuje sygnał akustyczny. Możliwe jest ustawienie Timera w kilku niezależnych strefach jednocześnie, za pomocą panelu sterowania.

  STOP & GO

  Czasami zdarza się, że musimy nagle wyjść z kuchni podczas przygotowywania potraw, przerywając proces gotowania (np.: odebrać telefon czy paczkę od kuriera). Funkcja Stop&Go pozwala jednym ruchem wyłączyć urządzenie, by móc po chwili szybko powrócić do ustawionej wcześniej temperatury.

  Dane techniczne

  • KLASA ENERGETYCZNA: A
  • WYMIARY: 72×51,5×25 cm
  • WYCIĘCIE: 56×49 cm
  • WERSJA: Wyciąg
  • WYKOŃCZENIE Czarne szkło

  Okap (wyciąg)

  • STEROWANIE: 4S+B Sterowanie dotykowe typu Slider
  • WYDAJNOŚĆ INTENSYWNA: 620 m3/h
  • PRĘDKOŚĆ POCHŁANIANIA: 5,1 m/s
  • MIN MAX POZIOM HAŁASU: 37 – 61 db(A)
  • POBÓR CAŁKOWITY: 160 W

  Płyta indukcyjna

  • STEROWANIE: 9P+B Sterowanie dotykowe typu Slider
  • POBÓR MOCY: 7,2 KW
  • OGRANICZENIE MOCY: 3,1 – 4,5 KW
  • NAPIĘCIE: 220 – 240 V
  • STREFY GRZEWCZE: 1 210×191 mm – 2,1/3 kW
  • STREFY GRZEWCZE: 2 210×191 mm – 1,65/1,85 kW
  • STREFY GRZEWCZE: 3 Ø200 mm – 2,3/3 kW
  • STREFY GRZEWCZE: 4 Ø160 mm – 1,2/1,4 kW
  • BRIDGE ZONE: 1 lewa strona

  W zestawie:

  • Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy

  Uwagi/Inne

  • W opakowaniu uniwersalna wersja
  • W zestawie nie ma żadnych duktów / kanałów powietrznych
  • Aby podłączyć w trybie pochłaniacz należy zakupić odpowiednie akcesoria.

  Dostępne akcesoria (opcjonalne)

  • Zestaw do instalacji jako pochłaniacz – wylot pod szafką KIT0167756
  • Zestaw do instalacji jako pochłaniacz – wylot w cokole KIT0167757
  • Zestaw do instalacji jako pochłaniacz – wylot do tyłu KIT0180522
  Zestaw Elica Płyta z okapem NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg) Czarne szkło + KIT0167757 - TwojeAGD.com 15

  2. Zestaw do montażu jako pochłaniacz Elica NIKOLATESLA FIT, PRIME S wylot w cokole KIT0167757

  Zestaw Elica Płyta z okapem NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg) Czarne szkło + KIT0167757 - TwojeAGD.com 16

  Zestaw montażowy Elica do pracy w trybie recyrkulacyjnym – wylot w cokole KIT0167757.  Zestaw umożliwia instalację w trybie recyrkulacji (filtrowania) okapu zintegrowanego z płytą Nikolatesla, unikając w ten sposób odprowadzania oparów na zewnątrz. Powietrze jest filtrowane i oczyszczane, a następnie kierowane z powrotem do pomieszczenia przez filtry ceramiczne dołączone do opakowania.

  W skład Elica NIKOLATESLA KIT0167757 wchodzą:

  • 80 x 94 x 227 mm ZŁĄCZE PROSTOKĄTNE (dla szafek głębszych niż 60 cm)
  • FILTRY CERAMICZNE 2 szt.
  • 90° – 94 x 227 mm ŁUK PROSTOKĄTNY
  • 500 x 94 x 227 mm RURA PROSTOKĄTNA
  • 90° GIĘCIE PROSTOKĄTNE OD 94 x 227 mm PIONOWE DO 50 x 227 m POZIOME
  • 300 x 227 x 94 mm RURA PROSTOKĄTNA
  • MONTAŻ WYLOTOWY POZA PODSTAWĄ
  • WSPORNIKI DO MONTAŻU WYLOTOWEGO
  • TAŚMA SAMOPRZYLEPNA
  Zestaw Elica Płyta z okapem NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg) Czarne szkło + KIT0167757 - TwojeAGD.com 17

  5 lat pełnych i bezpłatnych usług serwisowych dla Twojej płyty NikolaTesla

  Elica wynosi usługi serwisowe na maksymalny poziom!

  Zarejestrowanie Twojego produktu oznacza:

  1. Przedłużenie bezpłatnej usługi serwisowej do pięciu lat, którą objęte są elementy elektroniczne i mechaniczne
  2. Brak dodatkowych kosztów w przypadku interwencji, prawo do wezwania, transport
  3. Wybrane centra serwisowe.

  Rejestracji należy dokonać na stronie producenta w okresie 3 miesięcy od daty zakupu produktu.

  https://www.elica.com/registernikolatesla?l=pl

  Informacje dodatkowe

  Klasa energetyczna

  A

  Gwarancja

  Producenta – 5 lat (po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta)

  Kolor

  Czarny

  Sposoby płatności

  1. Przelew zwykły na rachunek bankowy Sprzedawcy (PKO BP S.A. nr konta 25 1020 2906 0000 1502 0547 3980 - Uwaga! w tytule koniecznie wpisz numer zamówienia),
  2. Przelew elektroniczny (natychmiastowy) za pośrednictwem Systemu Płatności Internetowych PayPro SA - Przelewy24.pl,
  3. BLIK za pośrednictwem Systemu Płatności Internetowych PayPro SA - Przelewy24.pl,
  4. Płatność kartą Visa, MasterCard lub Maestro za pośrednictwem Systemu Płatności Internetowych PayPro SA - Przelewy24.pl,
  5. Za pobraniem - tj. płatność gotówką przy odbiorze w momencie dostarczenia towaru przez Kuriera (bez dodatkowej opłaty).

  Dostępność

  1.  W magazynie (Dostępny) - skompletowanie i przygotowanie do wysyłki wynosi do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie lub w przypadku przesyłki pobraniowej.
  2.  Produkt dostępny na zamówienie - termin realizacji zamówienia uzależniony jest od terminu dostarczenia Produktu przez producenta lub importera do naszego magazynu (prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia indywidualnego terminu realizacji zamówienia). Produkty wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu ich od producenta.

  Dostawa

  1. Dostawa przez firmę kurierską (Rohlig Suus, DPD) zazwyczaj zajmuje 1-2 dni robocze od momentu wysyłki.
  2. Odbiór osobisty towaru w siedzibie firmy na ul. Szlachecka 26, 32-080 Brzezie, po wcześniejszym umówieniu się przez telefon lub e-mail.

  Podobne Produkty